Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj, jmenuji se Peťulka Svobodová. 1.8.1986 jsem se narodila ve městě Plzeň a zde i bydlím. Pět let jsem chodila na základní školu a poté jsem přešla na osmileté Sportovní gymnázium v Plzni. Roku 2005 jsem maturovala J. Podala jsem si 3 přihlášky na vysokou školu a z toho jsem byla dvakrát přijatá – na ekonomickou fakultu (FEK) a na elektrotechnickou fakultu (FEL). Po dlouhém přemýšlení během celého léta, jsem nakonec zvolila FELku J. Již jsem ve třetím ročníku a čekají mě bakalářské zkoušky. Tak mi přejte hodně štěstí J.

 Vždycky jsem byla sportovně založená. Už od dětství jsem se učila lyžovat, běžkovat, hrát tenis, plavat, jezdit na kole… Ale průlom byl v mých 11ti letech, kdy jsem začala dělat závodně sportovní gymnastiku. Začala jsem všestranností (gymnastika, atletika,plavaní, šplh), kde jsem měla úspěchy. Vyhrála jsem 2x za sebou v západočeským kraji první místo a jela jsem na celorepublikový závod. Kvůli zranění jsem se 1.závodu v Praze nezúčastnila a ten druhý se mi moc nezdařil (11. z 50závodníků), ale i to je úspěch J. Dál jsem se věnovala už jen gymnastice. V šestnácti jsem toho ale ze zdravotních důvodů nechala.

 Mám velkou rodinu, kterou mám moc rada J. Mám sestru Andulku, bezva rodiče a spoustu příbuzenstva J - dědečka, babičku (která s námi bydlí), a spoustu sestřenic, bratranců, tet a strýců J.

 Víc než rok a půl chodím s jedním chlapcem. Jmenuje se Tomáš a je z Kraslic. Studuje tutéž fakultu jako já, jen je o 2 ročníky výš. Má titul Bc. a teď studuje druhým rokem magisterské studium J. Tomášek má spoustu zálib – miluje auta, motorky, lyže... Ale žije hlavně pro svůj nejoblíbenější koníček – vysílání. Je radioamatér se značkou OKGTH a je také “bastlíř“ J. Má v pokoji spoustu vymožeností, které sám postavil J (zesilovače,..). Tomáš miluje výhledy a kopce, a tak plánuje stále výlety do kopců J.

 Co spolu chodíme, tak  mě Tomášek hodně zasvětil do svého světa – umím už trošku vysílat (mám za sebou 2 závody J), jezdíme na rallye (z čehož nejsem nadšená – auta mě nudí J), a loni ode mě Tomáš dostal vstupenky na Motocross freestyle v Praze do Sazka arény  a byl to super zážitek J.